O nas

 

 

 Dawno mnie tutaj nie było,miałam czas na przemyślenie czego oczekuję od życia. Teraz przyszedł mój czas, kiedy dzieci są już na tyle duże, że nie potrzebują już mojej 100% uwagi, firma męża działa bez mojego udziału a ja mogę zająć się tym co kocham, czyli projektowaniem. 

 

 

   Moda była zawsze obecna w moim życiu. Moją słabością są piękne buty, a każda nowa para jest kolejną NAJWAŻNIEJSZĄ - też tak macie? 😉
   Uwielbiam wyglądać modnie i kobieco, jednak funkcjonalność ubrań także jest dla mnie ważna - prowadząc dom, firmę i mając dwójkę szkolnych dzieci muszę czuć się komfortowo w tym, co noszę :)

 


   W głowie zaczęły tworzyć się projekty. Skończyłam 3-stopniowy kurs krawiectwa żeby mogły powstać. Jednak było mi mało. Dlatego rok temu podjęłam naukę, aby zostać dyplomowaną projektantką.

 

 

   Co dalej... Szkoła otworzyła moją głowę na nowe. A każde kolejne zajęcia utwierdzały mnie, że to jest to czym chcę się zajmować. Robienie projektów od rysunku żurnalowego, po wybieranie materiałów, wykrajanie form a na koniec szycie... To uczucie gdy zakładasz na modelkę gotowy strój i wszystko jest tak jak sobie to wyobraziłam - bezcenne!!
   Dlatego tu jestem. Żeby projekty, które powstają w mojej głowie, powstawały w rzeczywistości - z materiałów wysokiej jakości, przemyślane do ostatniej nitki, szyte pod moim nadzorem. Takie, w których czuję się kobieco, ale i funkcjonalnie. Takie o jakich marzyłam od dawna. Teraz spełniają się moje marzenia. Teraz spełniam się ja. Chcę się z Wami dzielić moim marzeniem i mam nadzieję, że ubrania, które będę tworzyła będą podobać się nie tylko mi, ale i Wam.

 

 

   W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, pod adresem email zamowienia@likemefashion.com lub telefonicznie pod numerem +48732840525.

 

Serdecznie zapraszamy!

Załoga sklepu
LikeMeFashion

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl